جهان بین – رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید

۲۴ دی ۱۳۹۶ دانلودی

 

با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صورت گرفت؛

رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید

Share/Save/Bookmark

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵

۱۰عنوان کتاب دفاع مقدس که توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید به چاپ رسیده است، توسط سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح رونمایی شد.

رونمایی از ۱۰ عنوان کتاب دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید

به گزارش مطالب جدید نیوز؛ در جریان بازدید سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از نمایشگاه عملکرد و دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از ۱۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید رونمایی شد.

«راز پیروزی» و «راز بیداری» به نویسندگی عباس عباسی، «شناسنامه شهدای چهارمحال و مطالب جدید» اثر جمع آوری شده حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، «جهاد و شهادت از منظر قرآن» به نویسندگی علی مراد سعیدی، «شعر خیس باران» منتخب اشعار جشنواره شعر دفاع مقدس استان، «سال‌های پرخاطره» به نویسندگی اردشیر رئیسی، «همکلاسی آسمانی» به کوشش سجاد خالقی، «وقتی جنگ به خانه‌ ما آمد» به کوشش نرگس آل مومن، «از پلاک هشت» منتخب جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس استان و «پدر، پرنده و سفر» به نویسندگی لیلا جعفری عناوین این کتاب‌ها هستند که توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید تهیه و منتشر شده اند.

سرهنگ پاسدار عباس عباسی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و مطالب جدید در حاشیه این بازدید، توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های اداره کل متبوع در حوزه‌های مختلف بخصوص حمایت از چاپ و نشر کتاب ارائه کرد و گفت: این اداره کل طی پنج سال گذشته ۷۴ عنوان کتاب منتشر کرده است که تقریبا ۱۷ درصد آن در حوزه شعر، ۲۴ درصد آن در حوزه پژوهش، ۱۳ درصد آن در حوزه داستان، ۳۲ درصد در حوزه خاطرات و مابقی در سایر حوز‌ه‌های مرتبط نگاشته شده است.

سرهنگ عباسی با تاکید بر اهمیت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نوجوانان و نونهالان تصریح کرد: اخیرا در حوزه کتاب کودک ورود پیدا کردیم تا این گروه سنی را با زبان و ادبیات خاص خودشان نسبت به فرهنگ و تاریخ دفاع مقدس نیز آشنا و آگاه سازیم.

وی گفت: بخشی از کتاب های منتشر شده این اداره کل از لحاظ محتوایی مورد تایید پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس بوده و می توانند در سطح ملی مطرح و ارائه شوند.

انتهای پیام/۱۰۲۲ج

 

 

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم