مطالب جدید – ثبت نام کاروان‌های مطالب جدید شهید باقری و شهید صیاد شیرازی آغاز شد

۲۳ دی ۱۳۹۶ دانلودی

به گزارش مطالب جدید، ثبت نام کاروان‌های مطالب جدید ستاد شهید صیاد شیرازی و شهید حسن باقری برای ایام اوج مطالب جدید جنوب کشور آغاز شد.

کاروان زائران مطالب جدید در قالب کاروان های شهید صیاد شیرازی در بازه ای سه روزه از ۱۶  اسفند ۹۶ تا اول فروردین ۹۷ از یادمان‌های استان خوزستان بازدید خواهند کردند. در کنار بازدید زائران از مناطق عملیاتی دفاع مقدس, فعالیت‌های فرهنگی شامل روایتگری, فضاسازی, آماده سازی مقرها و برنامه‌های جانبی در اردوگاه‌ها در نظر گرفته شده است.

 
اعزام کاروان‌های مطالب جدید شهید باقری که ویژه خودروهای شخصی است نیز از ۲۵ اسفند ۹۶ تا چهارم فروردین ۹۷ خواهد بود و خانواده ها در قالب این کاروان با خودرو شخصی خود از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید می‌کنند. در این کاروان خانواده ها در بازه های سه روزه به همراه راوی و هدایتگر کاروان از یادمان‌های استان خوزستان بازدید کرده و برگزاری برنامه های تفریحی و خانوادگی از دیگر برنامه های کاروان های مطالب جدید شهید باقری برای زائران مناطق عملیاتی جنوب است.

 ثبت نام در این کاروان ها از امروز ۱۷ دی ماه آغاز شده و علاقه مندان می‌توانند به سایت مطالب جدید شهید صیاد شیرازی و شهید باقری به نشانی www.rahiyannoor.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم