مطالب جدید – جذب اقشار مختلف جامعه در «باشگاه دختران جوان»

۱۶ آذر ۱۳۹۶ دانلودی

سردار کارگر خبر داد؛

جذب اقشار مختلف جامعه در «باشگاه دختران جوان»

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵

کد مطلب : ۱۱۱۷۲

تهران-مطالب جدید- رییس ستاد مرکزی مطالب جدید کشور در نشست شورای راهبردی سازمان مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: در جذب دختران جوان به قشر مذهبی، تمرکز نداشته باشید بلکه اقشار مختلف جامعه را نیز تحت پوشش قرار دهید. همچنین در بحث دفاع مقدس جناحی عمل نکنید، زیرا این امر یک سم برای فعالیت‌هایتان خواهد بود.

جذب اقشار مختلف جامعه در «باشگاه دختران جوان»

به گزارش مطالب جدید، سردار سرتیپ بسیجی دکتر «بهمن کارگر» رییس ستاد مرکزی مطالب جدید کشور در نشست شورای راهبردی سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس که در سالن شهید صیاد شیرازی ستاد مرکزی مطالب جدید کشور برگزار شد، ضمن بیان اینکه در اجرای طرح باشگاه دختران جوان از ظرفیت مساجد و مدارس غافل نشوید، اظهار داشت: در اجرای طرح‌ها از جوانان کمک بگیرید؛ زیرا هر کجا به مردم اعتماد کردیم و کارها را به آن‌ها سپردیم، پیروز شدیم. در صورتی که اگر اجرای طرح را در داخل ساختار و تشکیلات وارد کنیم، روند اجرای کار کُند می‌شود.
 
وی افزود: مطالب جدید یکی از مکان‌هایی است که می‌تواند به جذب دختران کمک کند؛ اما ظرفیت‌های دیگری نیز در سطح کشور وجود دارد. در بحث مطالب جدید بسیج نیز فعال است؛ اما زائرینی نیز به مطالب جدید می‌آیند که عضو بسیج نیستند. می‌توانید این افراد را جذب باشگاه دختران جوان کنید، از طرفی اهداف و ماموریت باشگاه دختران جوان تداخلی با فعالیت‌های بسیج ندارد.
 
سردار کارگر با بیان اینکه اعضای باشگاه دختران جوان را جذب بسیج کنید، گفت: سال گذشته بیش از شش میلیون نفر به مطالب جدید اعزام شدند که ۵۰ درصد این جمعیت را خانم‌ها و همچنین ۸۰ درصدشان را جوان‌های ۱۵ تا ۳۰ سال تشکیل دادند.
 
وی تاکید کرد: در جذب دختران جوان به قشر مذهبی تمرکز نداشته باشید؛ بلکه اقشار مختلف جامعه را نیز تحت پوشش قرار دهید. همچنین در بحث دفاع مقدس جناحی عمل نکنید؛ زیرا این امر یک سم برای فعالیت‌هایتان خواهد بود.
 
رییس ستاد مرکزی مطالب جدید کشور: در پایان سخنان خود پیشنهادات و اصلاحات طرح اجرای باشگاه دختران جوان را ارائه کرد.
انتهای پیام/ 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم