مطالب جدید – فرمانده قرارگاه مطالب جدید آجا منصوب شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ دانلودی

به گزارش مطالب جدید، در مراسم معرفی امیرسرتیپ حسن سیفی، امیردریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم ایران در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، گفت: این حضور به دشمنان ما ثابت کرد مردم ایران همچنان پای انقلاب ایستاده‌اند.

 
وی در ادامه به قرارگاه مطالب جدید ارتش اشاره کرد و گفت: ما باید تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و همچنین رضایت خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کار بگیریم و با انتقال درست فرهنگ غنی دفاع مقدس به نسل‌های آینده دین خود را در قبال ایثارگری‌های دوران دفاع مقدس ادا کنیم تا مردم ما عملکرد ارتش را به عنوان محور اصلی دفاع از کشور ببینند.

 
دریادار سیاری یادآور شد: نشر ارزش‌های دفاع مقدس هم یکی از وظایف ما محسوب می‌شود و در صورت غفلت چیزهای زیادی را از دست خواهیم داد و در راستای نشر این ارزش‌ها باید تعامل مطلوبی با سایر سازمان‌ها و نهادها داشته باشیم.

 
وی همچنین از دست‌اندرکاران عرصه‌ی هنر درخواست کرد تلاش خود را برای بازنمائی ایثارگری‌های ارتش در دوران دفاع مقدس به کار بگیرند و ارتش در این زمینه نهایت سعی خود را برای کمک و دراختیار قراردادن امکانات لازم به ویژه در عرصه‌ی فیلم‌ساری به کار خواهد بست همان‌طور که در ساخت فیلم “به وقت شام” که در جشنواره فیلم فجر نیز به نمایش درآمد امکانات مورد نیاز را در اختیار تولیدکنندگان این فیلم قرار داد.

 
در ادامه این مراسم امیر سرتیپ ابراهیم گلفام، رئیس پیشین سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، ضمن ارائه‌ی گزارشی از اقدامات انجام شده در قرارگاه مطالب جدید ارتش و سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار کرد: با ادامه‌ روند اقدامات انجام شده در گذشته، به رشد قابل توجهی در حوزه‌های ماموریتی خودمان دست یافتیم که یکی ازاین حوزه‌ها، حوزه‌ی نشر کتاب بود. از سوی دیگر شاهد تحول عظیمی در حوزه‌ی مطالب جدید ارتش بودیم.
 
در ادامه امیر سرتیپ حسن سیفی، رئیس جدید سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از اقدامات سرتیپ گلفام گفت: امیدواریم با پیگیری کارهای انجام شده بتوانیم به وظایف خود در قبال ترویج فرهنگ غنی دفاع مقدس عمل کنیم و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توجه به رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی جزو اولویت‌های محسوب می‌شود.

در پایان مراسم حکم امیرسرتیپ سیفی توسط دریادار سیاری به وی اعطاء شد.انتهای پیام/

 


 


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم