مطالب جدید – مطالب جدید هجرت به سوی خدا است

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ دانلودی

به گزارش مطالب جدید، حجت الاسلام مصطفی گودرزی مسئول کاروان مدرسه ی قرآنی امام حسین(ع) همدان در گفتگو با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر در یادمان شهدای هویزه، گفت: راه و رسم بندگی را باید از شهدا آموخت چراکه آنها مصادیق حقیقی آیات قرآن هستند و ما آمده ایم تا به این الگو اقتدا کنیم و پیمان ببندیم که در مسیر قرآن، اهل بیت و مسیر پر فروغ انقلاب اسلامی، مومنانه و مجاهدانه خواهیم بود.

 
وی مطالب جدید را هجرت به سوی خدا دانست و افزود: برای بندگی یک مسیر بیشتر وجود ندارد و آن زندگی مومنانه و مجاهدانه است که تعریف این نوع زندگی، تلاش حداکثری برای رفع موانع حاکمیت الهی در زمینه های مختلف می باشد.

 
مسئول کاروان مدرسه قرآنی امام حسین(ع) همدان در پاسخ به ارتباط مطالب جدید با سیره ی قرآن و اهل بیت بیان کرد: همانطور که در سوره بقره از صفا و مروه بعنوان شعاعر الهی نام برده شده است، سفر مطالب جدید نیز سعی بین شهرها و مناطق عملیاتی جنوب کشور می باشد و با سفر به این مناطق با افرادی آشنا می شویم که حقیقت و مصداق قرآن بودند تا جایی که شهید حسین علم الهدی را از روی قرآن داخل جیبش شناسایی کردند.

 
حجت الاسلام گودرزی در پایان ابراز کرد: کاروان ۶۰ نفره حوزویان مدرسه علمیه امام حسین(ع) که  از حافظان قرآن کریم هستند، با حضور در هر یادمان برنامه تلاوت دسته جمعی قرآن کریم اجرا می نمایند.

 
انتهای پیام/

مصطفی یوسف زاده مقدم/۹۶۱۲۱۳۰۳۶

خبرنگار جهادرسانه ای شهید رهبر

یادمان شهدای هویزه
 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم